Emil Filla
Zátiší s mísou, ovocem a mandolínou
Id: 335702
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1342x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 54