Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou
Id: 165509
olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu
zobrazeno: 14760x
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
790 000 Kč