Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 388507
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1251x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč