Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 78102
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7552x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50