Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 166202
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,6 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3186x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 500 Kč