Emil Filla
Zátiší s pohárem a hruškou
Id: 208602
lept/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 4507x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč