Emil Filla
Zátiší s psacím perem
Id: 326601
akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky
zobrazeno: 7141x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
155 000 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 104