Emil Filla
Zátiší v ateliéru
Id: 167008
lavírovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. N. Řehákové
zobrazeno: 7551x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 106