Emil Filla
Žebrák
Id: 155508
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 5159x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 85