Emil Filla
Žena
Id: 261704
suchá jehla/papír, rozměr leptu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původem ze sbírky malíře Karla Chaby
zobrazeno: 2334x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč