Emil Filla
Ženský kubistický akt
Id: 237201
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2550x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 94