Emil Filla
Ženský kubistický akt
Id: 356305
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1588x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 54