Emil Filla
Ženský kubistický akt
Id: 384107
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 869x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 200 Kč