Emil Filla
Ženský kubistický akt v lenošce
Id: 484805
lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, v soupisu díla č. 101, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6890x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč