Emanuel Neumann
Na Blatech
Id: 45509
olej/plátno, rozměr 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2804x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč