Emil Orlík
Odpočívající dívka
Id: 202226
litografie/papír, rozměr listu 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1294x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč