Emil Orlík
Studie portrétu
Id: 204245
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, značeno v tisku a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1497x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 533 Kč