Emil Schovánek
Dívka s perlami
Id: 450801
olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2565x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 000 Kč