Emil Schovánek
Dívka s vějířem
Id: 720
olej/plátno, rozměr plátna 58 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3074x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
22 000 Kč