Emil Schovánek
Konvolut dvou kusů
Id: 102409
1) Portrét dívky, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, signováno vpravo dole, nerámováno; 2) Zamyšlená, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, nesignováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2136x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč