Emil Schovánek
Trosky
Id: 78805
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, prasklé sklo, poškozený rám
zobrazeno: 2029x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 300 Kč