Čas na serveru 12:08:53

Emilie Brunschweiler
U obory

Id: 475006

U obory

  •  / U obory / Emilie Brunschweiler

olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 710x

Vyvolávací cena:

14.5.2024, 19:53:00

14.5.2024 19:49 4 500 Kč