Emma Srncová
Koncert
Id: 308001
litografie/papír, rozměr listu 77 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3013x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Účastníci: 19