Čas na serveru 02:05:18

Emma Srncová
Loučení se svobodou

Id: 510902

Loučení se svobodou

  •  / Loučení se svobodou / Emma Srncová

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

zobrazeno: 269x

Vyvolávací cena:

25 000