Emma Srncová
Loučení se svobodou
Id: 510902
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou
zobrazeno: 314x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč