Čas na serveru 16:55:14

Emma Srncová
Muž s dýmkou

Id: 510901

Muž s dýmkou

  •  / Muž s dýmkou / Emma Srncová

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na několika místech otlaky v plátně, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

zobrazeno: 481x

Vyvolávací cena:

11 000