Emma Srncová
Na výletě
Id: 510903
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou
zobrazeno: 1292x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč