Čas na serveru 02:20:22

Emma Srncová
Na výletě

Id: 510903

Na výletě

  •  / Na výletě / Emma Srncová
  •  / Na výletě / Emma Srncová
  •  / Na výletě / Emma Srncová

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

zobrazeno: 1214x

Vyvolávací cena:

28 000