Endre Nemes
Abstrakce I.
Id: 304802
barevná litografie/papír, rozměr listu 71,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1843x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč