Endre Nemes
Abstrakce III.
Id: 304804
barevná litografie/papír, rozměr listu 51 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, značně poškozený rám
zobrazeno: 2468x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč