Endre Nemes
Kompozice
Id: 221103
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 54 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2966x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 500 Kč