Endre Nemes
Masopust
Id: 296204
smalt na kovové desce, rozměr 49 x 64 cm, značeno vlevo dole, 1. polovina 50.let minulého století, otluky na rámu
zobrazeno: 1756x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
41 000 Kč