Endre Nemes
Serenáda
Id: 383701
olejová tempera/deska. rozměr 43 x 26 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku díla 30./40. léta min. století, vystaveno 1947 viz foto, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2235x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
28 000 Kč