Endre Nemes
Zátiší s lahvemi a partiturami
Id: 236815
olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře 33, popsáno na zadní straně, uvedeno katalogové číslo pozůstalostního souboru M66, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 11803x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
270 000 Kč
Příhozy: 87