Erich Kaizr
Kytice
Id: 51502
tempera/papír, rozměr ve výřezu 63 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2533x
Vyvolávací cena:
500 Kč
803 Kč