Erich Zeyer
U jezera
Id: 266901
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 18982x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 58