Ernest Neuschul
The Laws of Co-incidence
Id: 234002
malba/sololit, rozměr 91,5 x 60,5 cm, značeno monogramem s datací vlevo dole, nerámováno, na zadní straně olištováno, přidán původní štítek
zobrazeno: 1949x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč