Ernst Huber
Pod horami
Id: 167004
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, na obraze lokálně oloupaná barva
zobrazeno: 1497x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
16.1.2019, 20:08:00
11.12.2018 | 13:28 | 4 500 Kč |