Eugen Krón
Matka s dítětem
Id: 452802
uhel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1616x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč