Eugen Krón
Matka s dítětem
Id: 496403
litografie/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, pravý dolní roh natržen (viz foto)
zobrazeno: 424x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč