Eugen Krón
Pád
Id: 452803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno a popsáno pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2289x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 500 Kč