Eugen Nevan
Akt
Id: 2209
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28 cm signováno vlevo dole, vpravo dole věnování, datováno 6. III. 65, osobní dar autora Ľudovítu Medveckému, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2956x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč