Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice
Id: 931
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav
zobrazeno: 5911x
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
235 000 Kč
Příhozy: 76