Eugen Nevan
U řeky
Id: 1504104
pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán
zobrazeno: 2101x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč