Eugen Nevan
Žena s kyticí
Id: 1888
nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 7077x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 62