Ewald Honnef
Z pastvy
Id: 175605
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený lak malby, novodobě rámováno
zobrazeno: 1337x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč