F. Hanuš Hérink
Na poli
Id: 206008
akvarel/papír, rozměr viditelný 46 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1317x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
7.10.2019, 19:38:00
4.10.2019 | 20:21 | 1 200 Kč |