F. Hanuš Hérink
Po sklizni
Id: 46901
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2761x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
19.10.2016, 20:48:00
19.10.2016 | 20:44 | 1 200 Kč |