F. J. Dyck
U alpského jezera
Id: 236401
olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 1375x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 400 Kč