Federico Morello
Rybáři v Neapoli
Id: 250705
olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2803x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 004 Kč