Ferdinand Engelmüller
Česká krajina
Id: 523402
olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno
zobrazeno: 1365x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
43 000 Kč