Čas na serveru 16:37:29

Ferdinand Engelmüller
Česká krajina

Id: 523402

Česká krajina

  •  / Česká krajina / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:
9 500

43 000