Ferdinand Engelmüller
Krajina před bouří
Id: 238206
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole hůře čitelné, kolem roku 1910, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2127x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
15 600 Kč